• Nowy
lesniczy myśliwy cukrowa figurka pies myśliwski jadalna

lesniczy myśliwy cukrowa figurka pies myśliwski jadalna

32,00 zł
Brutto

mysliwy figurka cukrowa, figurka jadalna leśniczy

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Myśliwy Leśniczy Figurka Cukrowa Na Tort

Figurka przedstawiająca myśliwego to zdecydowanie jedna z najbardziej unikatowych opcji na naszej stronie. Sprawdzi się idealnie na torcie zarówno zapalonego myśliwego, jak i zwyczajnego miłośnika lasów. Jesteśmy pewni, że ten dodatek przypadnie do gustu każdemu, niezależnie od wieku czy płci! Brzmi ciekawie? Czytajcie dalej!

Myśliwy Leśniczy Figurka Cukrowa przedstawia ubranego w myśliwski strój leśniczego, który trzyma w dłoni swoją strzelbę. Pod myśliwym natomiast widzimy ogromnego, brązowego niedźwiedzia. Możemy powiedzieć: scena rodem z filmu czy bajki anonimowej. Tak leśną i klimatyczna figurkę możesz zapewnić sobie już teraz! Za jej pomocą udekorujesz każdy tort, niezależnie od jego kształtu czy koloru. Jeżeli chodzi o rozmiar – figurka najlepiej będzie prezentowała się na małych lub średnich ciastach.

Proces dekoracji tortu za pomocą figurki jest banalnie prosty. Jedyne, co musisz zrobić, to nałożyć ją na tort według własnego pomysłu. To wszystko! Ciasto jak z cukierni gotowe. Wybierając tą figurkę możesz, lecz nie musisz decydować się na innego rodzaju wykończenie. Wszystko zależy od Twojego pomysłu! Ale jeśli chcesz jeszcze więcej uroku zapraszamy do obejrzenia Zestawu “Drzewa” oraz Zestawu “Grzybki leśne”. Dzięki nim Twój tort będzie prezentował się wręcz perfekcyjnie!

Uwaga! Figurki wykonane są ręcznie i mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych na zdjęciu.

1 Przedmiot

Zobacz również

16 innych produktów w tej samej kategorii: