colour mill lime limonka barwnik olejowy do mas tłustych

colour mill lime limonka barwnik olejowy do mas tłustych

29,90 zł
Brutto

Barwnik olejowy , barwnik do czekolady , barwnik do mas tłustych , barwnik do tynku 

Ilość

Barwnik olejowy - Colour Mill -

kolor: lime 

pojemność 20 ml

Barwnik spożywczy nowej generacji, produkt nie zawiera E-171

Olejowy barwnik spożywczy Black Oil Blend renomowanej, australijskiej marki Colour Mill.

W przeciwieństwie do standardowych barwników na bazie wody, barwniki Colour Mill Oil Blend uwielbiają tłuszcze i oleje znajdujące się w wypiekach. Współpracują z nimi, aby z łatwością rozprowadzić pigmenty. 

Z barwników Colour Mill Oil Blend usunięto wszystkie substancje na bazie wody i zastąpiono je wysokiej jakości olejami, które rozprowadzają się w tłustych masach znacznie szybciej, niż barwniki na bazie wody, a ponadto nie powodują zważenia się kremu lub ciasta. Rezultatem barwienia będą zawsze oszałamiająco żywe, nasycone odcienie, które nie wyblakną.

Olejowe barwniki spożywcze to najlepsze barwniki do czekolady, pralin, bezy szwajcarskiej (przygotowywanej na ciepło), mas jajecznych, mas maślanych, muffinów, kremów śmietanowych, ciężkich kremów maślanych, ciast, kremów ganache, wszelkiego rodzaju polew i mas cukrowych. 

Będą również niezastąpione jako barwniki do mas do modelowania, marcepanu, gotowych mieszanek do ciast, lukrów, izomaltu, żelu do dekoracji, mas cukrowych do koronek.Pomysłom na wykorzystanie barwników spożywczych Colour Mill nie ma końca, ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia.

Wysokie stężenie pigmentów w barwnikach pozwoli Ci uzyskać spektakularne rezultaty w Twoich wypiekach. Jednocześnie barwniki te są bardzo ekonomiczne. Pigmenty mają dużą moc, więc nie spiesz się podczas barwienia. Wystarczy dodać minimalną ilość barwnika koniecznie mieszając mieszankę na bieżąco. Do dozowania barwnika zalecamy użycie wykałaczki bądź drewnianego patyczka do szaszłyków. 

Produkt jest wegański, wolny od substancji słodzących i alergenów.

KOLOR: lime

Składniki: substancja utrzymująca wilgoć: E422, olej roślinny (rzepakowy), barwnik: E102, E133, emulgator: E322, E433.

Zawiera znikome ilości energii, tłuszczu, węglowodanów, cukrów, białek i soli.

Produkt ten posiada: Certyfikat koszerności, odpowiedni dla wegetarian, odpowiedni dla wegan.

3 Przedmioty

Zobacz również

16 innych produktów w tej samej kategorii: